Про нас

Компанія "Югов & Д" є українським підприємством по обсмаженню кави.

Завдяки орієнтуванню на преміальну якість, продукція компанії "Югов & Д" завжди відповідає найвищим стандартам якості, будь-то зелена кава або обсмажена, зернова або мелена. Зелена кава потрапляє на підприємство прямо з плантацій. Тривалі партнерські відносини з постачальниками зелених зерен кави дають можливість простежити походження вашої улюбленої кави і гарантію преміальної якості.

Обсмажування кави відбувається повільно за допомогою найсучасніших обсмажувальних апаратів (ростерів), але при дотриманні багаторічних традицій. Для цього залучені досвідчені майстри з обсмаження кави, які професійно виконують свою роботу. 

Кави обсмажується рівно стільки, скільки можливо упакувати за один раз. Пакування обсмаженого зерна відбувається в спеціальні пакети з клапаном виходу зайвого вуглекислого газу (дегазаційні клапани), який не допускає потрапляння повітря всередину.

Серед різноманіття представленої компанією "Югов & Д" кави, ви знайдете букети від найсвітлішого ступеня обсмаження до самого темного. Вибирайте що вам до душі - зернова кава або попередньо мелена, кавовий букет або моносорт, упаковка 1 кг. або 250 г.

Професіоналізм майстрів з обсмаження кави (рост-майстрів), доброзичливе ставлення до клієнтів і гнучка цінова політика зробить співпрацю з нами приємною і вигідною!

Новини

Інформація

  • Кава та здоров'я...

    Кава короткочасно покращує увагу, покращує здатність концентруватися, особливо коли людина стомлена.

    детальніше
  • Цікаві факти...

    Вольтер випивав по 50 чашок кави в день і дожив до вельми поважного віку - 83 роки. Гарячим шанувальником кави був Людвіг Ван Бетховен, який завжди варив її з 60 зерен (або 64). ...

    детальніше